O nás

Poskytujeme kvalitnú a kompletnú montáž ústredného kúrenia, montáž vodovodných rozvodov ako aj montáž odpadu. Vykonávame montáž a demontáž kotolní. Montáži ústredného kúrenia, vodovodných rozvodov a odpadu sa venujeme už dlhšiu dobu z čoho vyplýva, že naše skúsenosti v tomto obore sú na vysokej odbornej úrovni. Práce sa snažíme vykonať čo najkvalitnejšie, najlacnejšie s dôrazom na vyslovené požiadavky zákazníka.

Špecializujeme sa na montáž kúrenia, vody a odpadu v rodinných domoch, bytoch ale s radosťou uvítame aj väčšie projekty, s ktorými máme taktiež bohaté skúsenosti, o čom svedčia aj naše referencie.

Poskytujeme dodanie kompletného tovaru potrebného k montáži. Samozrejme zabezpečujeme aj dodanie kotlov podľa Vašej potreby. Poskytujeme poradenské služby, záručný a pozáručný servis, montáž vybraných druhov kotlov od výrobcov, s ktorými spolupracujeme. Spolupracujeme s dodávateľmi vykurovacej techniky značiek: PROTHERM, JUNKERS, MORA, VAILLANT, VIESSMANN, BAXI, FERROLI, MODRATHERM a iné.

Naše služby Vám radi poskytneme v okresoch LC, RS, PT, DT, ZV, BB, RV, VK a inde.

01.

Potrebujete montáž ústredného kúrenia, vody alebo odpadu?

02.

Kontaktujte nás

03.

Dohodneme si stretnutie

04.

Poradíme Vám a poskytneme Vám riešenie

05.

V prípade záujmu vykonáme montáž

Aké služby ponúkame?